Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, dla których praca z dziećmi to także ich pasja. Ciekawy sposób prowadzenia zajęć i atmosfera panująca na nich powoduje, że zarażają dzieci swoją pasją.

Zajęcia prowadzone według autorskiego programu.

Dzieci poznają słownictwo, piosenki i rymowanki.

Język angielski w Przedszkolu Kajtek
Zajęcia dodatkowe - Rytmika

Rytmika

Zajęcia muzyczno-ruchowe, nauka piosenek i układów tanecznych do przedszkolnych melodii.

Umuzykalnianie i kształtowanie poczucia rytmu.

Logopedia

Atrakcyjne ćwiczenia, gry i zabawy rozwijające i korygujące mowę w okresie jej rozwoju.

Każde dziecko wkraczające w progi Kajtka przechodzi przesiewowe badania mowy na podstawie których przygotowywane są zajęcia grupowe lub indywidualne.

logopedia
GIMNASTYKA WERONIKA SHERBORNE W KAJTKU

Gimnastyka

Posługiwanie się ruchem jako narzędziem we wspomaganiu rozwoju psychoruchowego dziecka.

Karate

Gimnastyka całego ciała, rozwijanie szybkości, gibkości, zręczności i wytrzymałości, korygowanie wad postawy, nauka skupienia i opanowania.

Zajęcia dodatkowe KARATE w Przedszkolu KAJTEK
artcraft

Artcraft

To zajęcia kreatywne podczas których dzieci mogą poprzez sztukę wyrażać siebie, swoje emocje, osobowość.  Odkrywają nieograniczony świat własnej wyobraźni, usprawniają rozwój zmysłów, motorykę oraz zdolność koncentracji.

Science Masters

Poznawanie magicznej krainy przedmiotów ścisłych i początek zabawy z fizyką, chemią i biologią, każde zajęcia to inny wykonywany przez dzieci eksperyment.

Zajęcia dodatkowe mały Edison w Przedszkolu KAJTEK
ZAJ DODATKOWE ROBOTYKA

Jupiter

Interaktywny kurs edukacyjny z językiem angielskim, nauka podstaw kodowania i programowania, praca na specjalistycznych zestawach Lego Education.

Warsztaty czytelnicze

Tworzenie gazetki przedszkolnej „Klekot Kajtka”, wymyślanie i zapisywanie w „Bajecznej księdze” opowiadań, prowadzenie kroniki Kajtka.

Zajęcia czytelnicze w Przedszkolu KAJTEK
KULINARIA w Przedszkolu KAJTEK

Kuchcikowo

Wspólne przygotowywanie ciekawych posiłków, które uczy gotowania, rozwija wyobraźnię i doskonale integruje grupę.

Akrobatyka

Zajęcia w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne dzieci, ćwiczenia ogólnorozwojowe, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.

Akrobatyka w Przedszkolu KAJTEK
Dodatkowy angielski

Dodatkowy język angielski

Wychodzenie poza zakres podstawy programowej, poznawanie dodatkowego słownictwa, nauka poprawnej wymowy i zdolności komunikacyjnych w języku angielski.