Kadra

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka. Pod opieką nauczyciela dziecko spędza mnóstwo czasu, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – od rozwoju fizycznego (bezpieczeństwa, higieny i żywienia) począwszy, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny (budowanie relacji z innymi, umacnianie się w poczuciu własnej wartości), a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Nauczyciele

Nauczyciele w KAJTKU to młody zespół ludzi, wykwalifikowanych i pełnych entuzjazmu do tego co robią. Chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Język angielski w Przedszkolu Kajtek
Akrobatyka w Przedszkolu KAJTEK

Specjaliści

Nad prawidłowym rozwojem naszych przedszkolaków oprócz psychologa, czuwa logopeda oraz terapeuta pedagogiczny.

Instruktorzy

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez doświadczonych w pracy z dziećmi instruktorów.

Zajęcia dodatkowe KARATE w Przedszkolu KAJTEK

Zapewniamy profesjonalną oraz troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.