Uroczystości

10.12.2015
Wszystkie przedszkolaki z KAJTKA są bardzo grzeczne dlatego i w tym roku odwiedził nas Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

09.11.2015
Choć do 11 listopada pozostały jeszcze dwa dni my już dziś zaczęliśmy świętować Dzień Niepodległości i to w doborowym towarzystwie! Nasze przedszkole odwiedzili żołnierze z 12 Terenowego Oddziału Lotniskowego: pan Jacek Sankowski i Dariusz Piątkowski. To było dla nas niesamowite przeżycie. Serdecznie dziekujemy Rodzicom Nadii Sałek z grupy żabek za zorganizowanie niezapomnianego spotkania!

29.10.2015
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - wspaniały występ naszych najmłodszych przedszkolaków, potem przysięga złożona przez Rodziców i ich pociechy, a na koniec słodka niespodzianka..... pyszny tort zjedzony do ostatniego okruszka

Wspaniały występ jaki biedronki i motyle przygotowały dla swoich Rodziców, nawet ciocie miały swoje role.

A to przedstawienie naszych najstarszych zerówkowiczów

Dzień Mamy i Taty trwał u nas prawie cały tydzień, ale taką okazję możemy świętować codziennnie Emotikon smile tu przedstawienie, które przygotowały pszczółki i slimaczki

Dziś odwiedzili nas bardzo ważni goście - Babcie i Dziadkowie dla których nasze przedszkolaki przygotowały piękny występ!

Jasełka w wykonaniu naszych dzielnych czterolatków

Dziś w przedszkolu wielkie emocje.... odwiedził nas Mikolaj !!!

Tak świętujemy dziś w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia

Tak bawiliśmy się na dzisiejszym balu.

Wielki dzień w Przedszkolu KAJTEK! Do grona przedszkolaków dołączyły grupa Pszczółek i Ślimaczków.

info@przedszkole-kajtek.pl                                                                   Strona głowna