Kadra

Kadra Pedagogiczna Przedszkola KAJTEK to zespół młodych osób pracujących z ogromną pasją. Nad prawidłowym rozwojem naszych Przedszkolaków oprócz pedagogów czuwa psycholog i logopeda. Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez doświadczonych w pracy z Dziećmi instruktorów

Małgosia Lupa

Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam od wolontariatu w Ośrodku Interwencyjnym przy Domu Dziecka w Warszawie. Wtedy już wiedziałam, że to jest to, co daje mi poczucie szczęścia, możliwość pełnego zaangażowania i jest tym, czym w życiu chcę się zajmować. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo radości, ponieważ mogę uczestniczyć w jednym z najważniejszych etapów ich życia. Prywatnie jestem mamą Bartka – absolwenta naszego przedszkola. Od dziecka jestem związana z tańcem, który także zawsze był moją pasją. Jestem osobą kreatywną co skutecznie wykorzystuję w pracy, której oddana jestem całym sercem. Mam cudowną grupę „Motyli” w której każdy jest dla mnie indywidualnością. Działając zgodnie z mottem, że wszystko co naprawdę warto wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – staram się wspierać rozwój moich Motyli zgodnie z ich potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

Ewa Markowska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie oraz absolwentką pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej. W KAJTKU jestem od początku. W pracy z dziećmi stosuję ćwiczenia i zabawy, dzięki którym mogę poznać potrzeby dzieci tak, by lepiej wykorzystywać ich zdolności i umiejętności. Celem w mojej pracy jest stworzenie dzieciom przyjaznej, domowej atmosfery, zapewnienie im bezpieczeństwa i poczucia, że są kimś wyjątkowym. Staram się wspierać rozwój przedszkolaków, pobudzać je do twórczych działań, a przy tym zapewnić im dobre samopoczucie i wspaniałą zabawę. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Kamila Stasieńko

Jestem młodą mamą pięcioletniego Juliana. Pełną energii, zapału do pracy i ciągle uśmiechniętą :) ! Jestem studentką pedagogiki na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną. Z KAJTKIEM jestem związana od samego początku i to w nim stawiałam swoje pierwsze kroki w zawodzie – traktuję go jak swój drugi dom! Praca z dziećmi daje mi dużo radości, jestem z nich dumna patrząc jaki progres następuje w ciągu każdego roku, jak ich umiejętności społeczne i poznawcze rozwijają się w tym czasie. Mam świetną grupę – „Pszczółki” sprawiają, że żaden dzień nigdy nie będzie nudny!

Marta Dymecka

Ukończyłam studium pedagogiczne, obecnie jestem studentką III roku pedagogiki o specjalności: edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Następnie będę kontynuować naukę na studiach magisterskich. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, każdego dnia zaskakują mnie nowatorskimi pomysłami. Dzieci uczą cieszyć się z drobnych rzeczy oraz pobudzają do kreatywnego myślenia. Kieruję się mottem ,, Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat'' J. Korczak. Moim „konikiem” są prace plastyczne, uwielbiam tworzyć z dziećmi „małe arcydzieła”. W swojej pracy często odnoszę się do pedagogiki zabawy, gdyż to właśnie zabawa jest główną naturalną aktywnością przedszkolaków. Poza pracą jestem animatorką na urodzinach dla dzieci i wolontariuszką w placówce oświatowo-wychowawczej. Jestem osobą otwartą, odpowiedzialną, sumienną, kreatywną, pogodną, która szybko nawiązuję kontakty z dziećmi. Moją pasją są podróże.

Patrycja Marchlewska

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracuję w KAJTKU na stanowisku asystentki nauczyciela. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam od prowadzenia z nimi zajęć sportowych. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Z dnia na dzień utwierdzam się w przekonaniu, że moja praca to dla mnie sama przyjemność. W czasie wolnym od pracy trenuję unihokej oraz jestem miłośniczką dobrej książki i filmu.

Adriana Wołowska

Jestem absolwentką studiów licencjackich z zakresu ochrony środowiska i studiów magisterskich na kierunku zagospodarowanie i samorząd terytorialny. Obecnie kończę studia magisterskie o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach. W KAJTKU jestem asystentką nauczyciela i instruktorem warsztatów plastyczno – technicznych.

info@przedszkole-kajtek.pl                                                                   Strona głowna